Entrematic

Marka bram segmentowych w silnej grupie

 

 

annopolbudynek

 

Firma Normstahl powstała w 1946  roku. Marka należy obecnie do dużej szwedzkiej grupy i działa jako firma Entrematic w tej organizacji od 2012 roku. Nasi klienci ufają nam od wielu lat, jako jednemu z największych producentów bram garażowych w Europie. Dlatego produkty nadal oferowane są klientom pod marką Normstahl.

Entrematic to nowa, innowacyjna firma w branży automatyki bram i drzwi, pełna znajomych twarzy. Nasze marki: Normstahl, Dynaco, EM, Ditec, Kelley i Serco są już powszechnie znane i szanowane. Razem stanowimy zespół specjalistów, którzy gwarantują najwyższą jakość, szybką dostawę i doskonały serwis. Normstahl jest bardzo dobrze znaną marką, oferującą innowacyjne, wysokiej jakości produkty dla użytku prywatnego i przemysłowego.

Z szerokim portfolio produktów bramowych i rozwiązań do automatycznych wejść i wjazdów, przyciągamy docelowych konsumentów poprzez skupienie się na projektowaniu, bezpieczeństwie i wygodzie. Oferujemy wysoką jakość i innowacyjne produkty, jak i również doskonałe doradztwo i wsparcie techniczne.