Bramy garażowe Normstahl firmy Entrematic
Otwarte na najwyższe standardy


Zdobywasz świat, a później wracasz do domu – nie ma tutaj lepszego symbolu niż brama garażowa. To Twoja brama na świat, jak i również brama do Twojego domu. Ważnym jest zatem, aby styl Twojej bramy garażowej był dopasowany do stylu domu i otoczenia. Szybko dostrzeżesz, że razem z nami Twój wybór będzie prosty. 

OSD_Sup_plus_42_Flair_RAL7016_2

 

SSD_Trend_RAL9016

 

OSD_Sup_plus_42_Micro_RAL7016

 

ID_scene_Verglasung_242_9006_Nr3885

 

 

Cztery wyjątkowe cechy bram garażowych Normstahl:

 

+ Wygoda

Nasze bramy garażowe posiadają 42 mm grubości panele z izolacją termiczną  dla optymalnej wydajności energetycznej + Brama porusza się praktycznie całkowicie bezszelestnie i wyjątkowo stabilnie dzięki łożyskowanym rolkom jezdnym + Uszczelka podłogowa z zintegrowanym systemem wentylacji zapewnia komfortowy klimat wewnątrz garażu przez cały rok + Optymalne uszczelnienia oraz szyny jezdne zapewniają dodatkową wygodę w bramach sekcyjnych bocznych

+ Różnorodność

Bogata oferta kolorystyczna i niezliczone możliwości kombinacji gwarantują indywidualność  + 4 powierzchnie bram + 8 różnych modeli od klasycznego po nowoczesny + Motywy Design, przeszklenia, pasy okienne do wyboru

+ Bezpieczeństwo

Wyjątkowo solidna konstrukcja chroni przed włamaniem - dodatkowo testowana odporność na włamanie (zgodnie z normą NEN 5096) możliwa jest na życzenie + Osłonięte szyny jezdne, roki i sprężyny naciągowe zapewniają dodatkową ochronę + napędy do bram garażowych Normstahl w połączeniu z bramami Normstahl posiadają certyfikację TÜV i GS + Dodatkowe zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców oraz pęknięciem sprężyny, wykrywanie przeszkody

+ Serwis

Coś extra: dajemy 10 lat gwarancji producenta na większość z naszych bram garażowych, w tym również na części zużywalne + 5-lat gwarancji na mechanikę i 2 lata na elektronikę dla napędów garażowych Normstahl + Entrematic wspiera Cię certyfikowanym i doskonale wyszkolonym, profesjonalnym serwisem oraz siecią dystrybucji sprzedaży w całym kraju + 70 lat doświadczenia jako markowy europejski producent jest gwarancją niezmiennej, wysokiej jakości towaru i usług.

 Klasa sama w sobie


Bramy i napędy Normstahl są symonimem najwyższej jakości, niezawodności oraz absolutnego bezpieczeństwa od ponad 70 lat. Nasze produkty są tak indywidualne, jak potrzeby ludzi, którzy korzystają z nich każdego dnia. Co więcej, nazwa naszej marki Normstahl, pod marką firmy Entrematic, nie jest kwestią przypadku: produkty Normstahl wyróżniają się absolutną zgodnością z obowiązującymi normami. Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością premium już w wersjach standardowych. To daje nam możliwość zapewnienia 10 lat gwarancji na większość naszych produktów.

 

Twoja dopasowana brama garażowa
 

Automatyczne bramy garażowe Normstahl firmy Entrematic wspierają oszczędność energii już na etapie prac budowlanych lub renowacyjnych, dzięki skutecznej izolacji. Bez względu na to, czy potrzebujesz naszych innowacji do zastosowań prywatnych czy przemysłowych - firma Entrematic jest właściwym partnerem jako specjalista w nowoczesnych, a zarazem estetycznych rozwiązaniach do automatycznych wjazdów. Zastanów się i zdecyduj, która brama garażowa z naszej bogatej oferty najbardziej przemawia do Ciebie, dzięki swoim nowoczesnym funkcjom oraz najlepiej pasuje do Twojego garażu!
 

  

Normstahl - nie tylko jakość.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Oszczędność energii podczas prac budowlanych lub remowacyjnych: bramy garażowe Normstahl są wyposażone w panele o grubości 42 mm. Tym samym gwarantują one skuteczną izolację. Ulga dla środowiska i kieszeni!

Gwarancja
Gwarancja

Dobrze wiemy co sprzedajemy naszym klientom. Właśnie dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy bram włącznie z częściami zużywalnymi, takimi jak rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie bram. Na nas mogą Państwo polegać!

*Szczegóły w Warunkach gwarancji.

Jakość
Jakość

Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością klasy premium już w wersjach seryjnych. Nasza marka zawsze była i będzie z tym utożsamiana.

Doświadczenie
Doświadczenie

Od 70 lat marka Normstahl stanowi synonim jakości, zrównoważonego rozwoju, indywidualności, bezpieczeństwa i niezawodności w odniesieniu do bram garażowych i ich napędów. Wybór produktów marki Normstahl to zawsze dobra decyzja!

Indywidualność
Indywidualność

Niezliczone możliwości kombinacji gwarantują, że znajdą Państwo u nas bramę dla siebie! Zachęcamy do dokonania wyboru zgodnie z wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Garaże często kryją więcej cennych rzeczy, niż można przypuszczać. Właśnie dlatego oferujemy opcjonalne zabezpieczenie przeciwłamaniowe dla bram Normstahl Superior 42 and Normstahl Superior+ 42. Rozwiązanie to zostało przebadane przez SKG pod kątem zgodności z holenderską normą NEN 5096.

Kliknij i w prosty sposób skonfiguruj swoją bramę.

doorfinder-background