Wyposażenie doków

Zadbaj, aby operacje logistyczne przebiegały prosto i szybko.

 

 

 

 

 

Mostki przeładunkowe zapobiegają zbyt długiemu oczekiwaniu pojadów przy rampach. Różnica poziomów między budynkiem a przestrzenią ładunkową pojazdu, jest bezpiecznie zmostkowana przez ten system załadunkowy.

 

Platforma przeładunkowa Normstahl LS60A

Verladebrücke LS60A - Entrematic Germany

Załadunek i rozładunek - rozwiązania przyjazne dla użytkownika

Prosta obsługa i niezawodne funkcje platformy przeładunkowaj z krawędzią uchylną, czynią to rozwiązanie standardowym do ogólnych zastosowań przemysłowych. Różnica poziomów między budunkiem a przestrzenią ładunkową pojazdu, jest bezpiecznie zmostkowana przez krawędź uchylną platformy.

Platforma przeładunkowa Normstahl LT60A z krawędzią teleskopową

 

Do każdej sytuacji związanej z załadunkiem i rozładunkiem

Platformy przeładunkowe z krawędzią teleskopową są uniwersalnym i elastycznym rozwiązaniem dla ogólnych zastosowań przemysłowych i logistycznych. Wygodę operacji zapewnia optymalne połączenie pomiędzy przestrzenią ładunkową pojazdu a budynkiem.

Verladesysteme von Normstahl - Entrematic Germany

Normstahl LM60A mini-leveller

 

Verladetechnik - Normstahl - Entrematic Germany

Ekonomiczne rozwiązanie dla flot o standardowym rozmiarze

Mini-leveller został stworzony dla operatorów o znormalizowanej flocie samochodowej, a konkretnie o tej samej wysokości przestrzeni ładunkowej. Jest to opłacalna alternatywa, która spełnia wymagania większości procesów załadunkowych.

Mostki przeładunkowe Normstahl LD60A & LDM60A

 

Proste i praktyczne załadunki

Ten rodzaj mostka przeładunkowego jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konwencjonalnej rampy wewnątrz budynku, jak również planowanej rampy zewnętrznej. Jest prosty w montażu, bezpośrednio na krawędzi pochylni. Pozwala również na instalację w istniejących już budynkach z rampami zewnętrznymi.

Verladebrücken - LD60A & LDM60A - Entrematic Germany

Uszczelnienie dokowe Normstahl SM1A

Torabdichtung von Normstahl SM1A - Entrematic Germany

Ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi podczas załadunku i rozładunku

Mechaniczne uszczelnienie bramy chroni przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi podczas załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych. Wpływa na poprawę warunków pracy, a także chroni towar. Jest to opłacalne, standardowe rozwiązanie do ogólnych zastosowań przemysłowych i logistycznych.

Kurtyna pneumatyczna Normstahl SI1A

 

Do obiektów o kontrolowanej temperaturze.

Nadmuchiwane uszczelnienie bram jest zalecane dla świadomych projektantów i wykonawców. Ta gruba izolacja sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla budynków o kontrolowanej temperaturze.

 

Torabdichtung SI1A - Entrematic Germany