Przemysłowe bramy segmentowe

ID_Iso_Grun_v1

 

 

 

Uniwersalne rozwiązanie:
Bramy segmentowe Normstahl do zastosowania w obiektach przemysłowych

Bramy przemysłowe Normstahl są idealnym rozwiązaniem do zastosowania w obiektach przemysłowych i komercyjnych. Bez względu na to, do jakich celów przeznaczony jest budynek, nasze bramy przemysłowe są idealnym dopełnieniam wyglądu zewnętrznego, a przy tym są niezawodne i efektowne. Ponadto są wyjątkowo funkcjonalne i solidne. Segmentowe bramy przemysłowe Normstahl do zastosowania w obiekatch przemysłowych otwierają się do góry. Oznacza to, że cały otwór bramowy podczas wykonywania działań, jest przejezdny, z ponadto cała przestrzeń przed i za bramą w pełni zachowana. Dzięki temu można wykorzystać dla celów logistycznych, każdy wolny centrymentr powierzchni. Zasada ta gwarantuje nie tylko sprawne działania, ale również znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia pojazdów i towarów.

  Bramy przemysłowe, które spełniają wszelkie wymagania

Nasze bramy przemysłowe, można dostosować do dowolnego otworu, zarówno w nowych jak i starych budynkach. Ze względu na bardzo zróżnicowany charakter procesów przemysłowych i handlowych, oferujemy dla rodzaje bram przemysłowych, które zaspokoją każde, konkretne wymagania:

Najedź kursorem na "+", by dowiedzieć sie więcej na temat unikalnych cech bram segmentowych Normstahl.

Bramy przemysłowe Normstahl. Bramy z +

 

 

 

+ Wygoda

+ Różnorodność

+ Bezpieczeństwo

+ Serwis

 

Normstahl OSP42A
Normstahl OSF42A
dotyczy obu linii

Panel warstwowy o grubości 42 mm

Nowy, wysokogatunkowy panel sandwiczowy o grubości 42 mm zapewnia jeszcze lepsze wartości izolacji cieplnej. Panel jest skonstruowany bez mostków cieplnych (połączenia metal-metal), a izolacje są wprowadzone głębiej pomiędzy sekcje.

Aluminiowa sekcja ramowa

Modułowa konstrukcja przemysłowej bramy sekcyjnej Normstahl OSF42A zapewnia pełną dowolność konfiguracji dopasowanej do każdej sytuacji zastosowania. Aluminiowe sekcje ramowe mogą być kompletnie przeszklone, wyposażone w wypełnienie panelowe lub też lakierowane. Sekcje są również dostępne opcjonalnie jako panele OSP42A.

Uszczelka górna

Górna uszczelka umieszczana jest przy górnym panelu, aby uszczelnić lukę pomiędzy panelem a ścianą. Elastyczna uszczelka gumowa powoduje ciągły nacisk na nadproże, co zapewnia maksymalne uszczelnienie.

Uszczelka z boku

Uszczelka z boku zamyka lukę pomiędzy ścianą a płaszczem bramy. W celu zapewnienia maksymalnego uszczelnienia i niewielkiego tarcia, elastyczna uszczelka gumowa jest dokładnie dopasowana do profilu płaszcza bramy.

Uszczelka gumowa profilowana

Montaż przy dolnej krawędzi sprawia, że uszczelka służy jako bariera i amortyzator. Elastyczny, okrągły profil gumowy zapewnia maksymalne uszczelnienie.

Metalowe profile wzmacniające

Szerokie panele bramowe i panele z oknami są wzmacniane metalowymi profilami. Wzmocnienia te ograniczają odkształcanie paneli spowodowane obciążeniem wiatrem lub wyginaniem się płaszcza bramy w pozycji poziomej pod wpływem własnego ciężaru.

Uchwyt do obsługi ręcznej

Wszystkie przemysłowe bramy sekcyjne Normstahl wyposażone są w solidny i wygodny uchwyt do obsługi ręcznej z logo firmy Normstahl.

Uszczelka z boku

Scharniere und Rollenhalter erscheinen in einer neuen, verstärkten Ausführung. Das Ergebnis ist ein ruhigerer und leiserer Torlauf mit verbesserter Stabilität.
OSP42A
 
Normstahl OSP42A – model energooszczędny

Izolowana brama panelowa doskonale nadaje się do zastosowania jako wejście do wszelkiego rodzaju budynków magazynowych, centrów logistycznych i zakładów produkcyjnych. Jest niezwykle stabilna, a dzięki optymalnej izolacyjności cieplnej – także wyjątkowo energooszczędna. Doskonała ochrona antykorozyjna oraz wysoka jakość gwarantują jej długą trwałość.
 

OSF42A
 
Normstahl OSF42A – stylowy element pełen światła

Również brama sekcyjna do zastosowań przemysłowych może być atrakcyjna wizualnie i spełniać wymogi architektoniczne. Ta oferująca liczne warianty seria jest otwarta na światło i indywidualne koncepcje. Przeszklone bramy halowe z ramą przeznaczone są do zastosowań, w których potrzebne jest światło lub przezroczystość – a tym samym doskonale nadają się także do celów związanych z prezentacją. Nasze bramy przemysłowe doskonale doświetlają, pozwalają maksymalnie wykorzystać światło dzienne i gwarantują przyjemną atmosferę wnętrza.