Doskonały wygląd i technologia.

Bramy przemysłowe Normstahl są idealnym rozwiązaniem do zastosowania w obiektach przemysłowych i komercyjnych.

Mostki przeładunkowe zapobiegają zbyt długiemy oczekiwaniu przy rampach. Różnica w poziomach pomiędzy budynkiem a przestrzenią ładunkową pojadu jest bezpiecznie zmostkowana przez ten system ładowania.

Nasze bramy przemysłowe do Twojej firmy

Duże powierzchnie bram przemysłowych są częścią wyglądu hal, fabryk, obiektów handlowych i magazynów. Nie rzadko wielkie otwory wjazdowe w tych budynkach, ze względów logistycznych wymagają bram, które spełaniają wszystkie wymogi obiektu. Jako dostawca bram przemysłowych Normstahl, firma Entrematic dostarcza nowoczesne produkty, o imponujących funkcjach, które spełniają nawet najbardziej zróżnicowana wymagania, a także satysfakcjonują pod względem estetycznym.

Rozwiązania do specjalnych zastosowań

Znamy dokładnie jakie są wymagania obiektów produkcyjnych w obrębie strefy wejściowej: bramy przemysłowe muszą otwierać się pionowo w górę, aby przestrzeń wokół bramy była wolna. Pomimo dużych rozmiarów bram, podyktowanych rozmiarami otworów w obiektach przemysłowych, współczynnik izolacyjności cieplnej jest zadowalający. Innym ważnym czynnikiem jest wytrzymałość, z uwagi na fakt że są one instalowane w obiektach przemysłowych a nie prywatnych. Nasze bramy segmentowe zostały zaprojektowane specjalnie do zastosowań przemysłowych i doskonale spełniają wszystkie wymagania dla tego typu obiektów. 

Mocne, wytrzymałe, ekonomiczne

Długa żywotność naszych bram przemysłowych daje jeszcze jedną korzyść: produkcja i logistyka zostanie przerwana tylko na czas serwisu lub wymiany w bardzo rzadkich sytuacjach w nadchodzących latach. Moższe liczyć na niezawodność bram przemysłowych Normstahl. Niezależnie od obciążenia pracą - nigdy nie zawiedziesz się. W uzupełnienie do naszych bram przemysłowych oferujemy także dopasowane platformy przeładynkowe, które skutecznie niwelują różnicę poziomów pomiędzy budynkiem a przestrzenią ładunkową pojazdu i skracają czas oczekiwania samochodu przy rampie.

Dowiedz się więcej:

 

Normstahl - nie tylko jakość.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Oszczędność energii podczas prac budowlanych lub remowacyjnych: bramy garażowe Normstahl są wyposażone w panele o grubości 42 mm. Tym samym gwarantują one skuteczną izolację. Ulga dla środowiska i kieszeni!

Gwarancja
Gwarancja

Dobrze wiemy co sprzedajemy naszym klientom. Właśnie dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy bram włącznie z częściami zużywalnymi, takimi jak rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie bram. Na nas mogą Państwo polegać!

*Szczegóły w Warunkach gwarancji.

Jakość
Jakość

Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością klasy premium już w wersjach seryjnych. Nasza marka zawsze była i będzie z tym utożsamiana.

Doświadczenie
Doświadczenie

Od 70 lat marka Normstahl stanowi synonim jakości, zrównoważonego rozwoju, indywidualności, bezpieczeństwa i niezawodności w odniesieniu do bram garażowych i ich napędów. Wybór produktów marki Normstahl to zawsze dobra decyzja!

Indywidualność
Indywidualność

Niezliczone możliwości kombinacji gwarantują, że znajdą Państwo u nas bramę dla siebie! Zachęcamy do dokonania wyboru zgodnie z wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Garaże często kryją więcej cennych rzeczy, niż można przypuszczać. Właśnie dlatego oferujemy opcjonalne zabezpieczenie przeciwłamaniowe dla bram Normstahl Superior 42 and Normstahl Superior+ 42. Rozwiązanie to zostało przebadane przez SKG pod kątem zgodności z holenderską normą NEN 5096.