Bramy uchylne

 

elegante Schwingtore von Normstahl Entrematic Germany

 

Modernes Kipptor - Entrematic Germany

 

Praktisches Schwingtor mit Schlupftür von Entrematic Germany

 

 Ponaczasowa klasyka
 

Czy jesteś gotów na wielkie wejście? Uruchom swoją bramę uchylną, która z wdziękiem unosi się do góry jakby padło zaklęcie "Sezamie otwórz się". Ta typowo otwierająca się poprzez uchylanie do góry brama, wprowadza dynamikę i odpowiedni wizualny efekt dla otoczenia. Sprawdzona mechanika tej bramy już dawno zakwalifikowała bramy uchylne do klasyki bram, które są teraz jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki nowym i przydatnym cechom.

Najedź kursorem na "+", by dowiedzieć sie więcej na temat unikalnych cech bram uchylnych Normstahl.

 

Bramy garażowe Normstahl. Bramy z +

 

 

+ Wygoda

+ Różnorodność

+ Bezpieczeństwo

+ Serwis

Bramy uchylne

Prowadnica podsufitowa

Dzięki prowadzeniu w prowadnicy podsufitowej brama zawsze pracuje spokojnie i cicho.

Dwupunktowe ryglowanie

Bezpieczne, dwupunktowe ryglowanie zamyka się samoczynnie i zapewnia ochronę przed nieupoważnionym dostępem.

Zabezpieczone sprężyny naciągowe

Specjalnie dobrane sprężyny naciągowe wyrównują ciężar bramy. Tuleje ochronne, zabezpieczające sprężyny, uniemożliwiają przypadkowe włożenie palców do sprężyny – co jest szczególnie ważne, gdy w pobliżu bawią się dzieci. Tuleje ochronne zabezpieczają też przed odskoczeniem elementów sprężyn.

Rolki jezdne na łożyskach kulkowych.

Zastosowanie rolek jezdnych na łożyskach kulkowych powoduje mniejsze tarcie, dzięki czemu brama nie skrzypi. Ponadto nie wymagają one żadnych prac konserwacyjnych i gwarantują długi okres eksploatacji.

Powierzchnia z powłoką końcową

Powierzchnia z powłoką końcową powlekana organicznym poliestrem sprawia, że brama długo zachowuje swoje właściwości i niezawodnie chroni ją przed rdzą.

Rama renowacyjna

Bramy do szerokości 3000 mm mogą być opcjonalnie wyposażone w trójstronną ramę renowacyjną do montażu bramy pomiędzy ościeżem. Kolor ramy jest identyczny z płaszczem bramy.
Bramy uchylneAby uzyskać więcej informacji, należy kliknąć rysunek.

To działa jak czar

Bramy uchylne Normstahl są bardzo proste w obsłudze, a przy tym bardzo bezpieczne i trwałe. Wszystkie stalowe części bramy są ocynkowane, a sam płat bramy zainstalowany za pomocą nitów w kolorze powierzchni bramy. Wykończona powierzchnia, pokryta poliestrem podwyższa żywotność bramy i nie daje rdzy żadnych szans. Powierzchnia bramy dostępna jest w różnych kolorach, a więc ta tradycyjna z jednej strony brama może być idealnie dopasowana do architektury domu. Ponadczasowa elegancja jednoczęściowej bramy garażowej, podkreśli wizualny efekt Twojego domu!


Oryginalny produkt markowy

Bramy uchylne Normstahl, ustalają własne standardy jakości, funkcjonalną perfekcję oraz zaawansowane rozwiązania detali, takie jak cicha praca oraz dyskretnie zintegrowane drzwi przejściowe w bramie. Nasze bramy uchylne harmonizują z niemal każdym rodzajem otoczenia. Zapewniają cały szereg korzyści zarówno dla nowych budynków jak i przy renowacji. Innym ważnym aspektem jest izolacja termiczna oraz bezpieczny system dwupunkowego ryglowania, który czyni bramę idealnym rozwiązaniem dla garaży. Wymieniona powyżej funkcja, obsługiwana jest przez nowoczesny automat do bramy, za naciśnięciem jednego przycisku. Nic dodać, nic ująć.

Normstahl - nie tylko jakość.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Oszczędność energii podczas prac budowlanych lub remowacyjnych: bramy garażowe Normstahl są wyposażone w panele o grubości 42 mm. Tym samym gwarantują one skuteczną izolację. Ulga dla środowiska i kieszeni!

Gwarancja
Gwarancja

Dobrze wiemy co sprzedajemy naszym klientom. Właśnie dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy bram włącznie z częściami zużywalnymi, takimi jak rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie bram. Na nas mogą Państwo polegać!

*Szczegóły w Warunkach gwarancji.

Jakość
Jakość

Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością klasy premium już w wersjach seryjnych. Nasza marka zawsze była i będzie z tym utożsamiana.

Doświadczenie
Doświadczenie

Od 70 lat marka Normstahl stanowi synonim jakości, zrównoważonego rozwoju, indywidualności, bezpieczeństwa i niezawodności w odniesieniu do bram garażowych i ich napędów. Wybór produktów marki Normstahl to zawsze dobra decyzja!

Indywidualność
Indywidualność

Niezliczone możliwości kombinacji gwarantują, że znajdą Państwo u nas bramę dla siebie! Zachęcamy do dokonania wyboru zgodnie z wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Garaże często kryją więcej cennych rzeczy, niż można przypuszczać. Właśnie dlatego oferujemy opcjonalne zabezpieczenie przeciwłamaniowe dla bram Normstahl Superior 42 and Normstahl Superior+ 42. Rozwiązanie to zostało przebadane przez SKG pod kątem zgodności z holenderską normą NEN 5096.

Kliknij i w prosty sposób skonfiguruj swoją bramę.

doorfinder-background