Bramy segmentowe górne

Sektionaltor für Ihre Garage - Entrematic Germany

Sektionaltore von Normstahl - Entrematic Germany

 

Garagen Sektionaltore von Entrematic Germany

 

Oszczędność miejsca i luksusowy wygląd


Szukasz bramy garażowej, która nie potrzebuje wiele przestrzani? Bramy segmentowe górne są dokładnie tym czego potrzebujesz. W porównaniu z bramami uchylnymi, bramy segmentowe podnoszę się pionowo w górę. Mechanizm jest zbliżony do bramy rolowanej, jednakże w tym systemie skrzydło bramy składa się z kilku paneli (sekcji) połączonych ze sobą zawiasami. Umieszczone są poziono, jeden nad drugim i po otwarciu bramy wykładają się w garażu pod sufitem.

 

Właściwe rozwiązanie do garaży usytuowanych tuż przy drodze


Brama garażowa, która nie zabiera wiele miejsca, pozwala również na parkowanie samochodu tuż przed nią. Jest idelanym rozwiązaniem do ciasnych garaży oraz garaży które zostały postawione w pobliżu ścieżek i dróg. Z drugiej strony konstrukcja panelowa, zapewnia ogólne wrażenie estetyczne, że trudno oderwać od niej wzrok.

 

Najedź kursorem na "+", by dowiedzieć sie więcej na temat unikalnych cech bram segmentowych Normstahl.

 

Bramy garażowe Normstahl. Bramy z +

 

 

 

+ Wygoda

+ Różnorodność

+ Bezpieczeństwo

+ Serwis

 

Normstahl Smart 42 i Normstahl Smart+ 42
dotyczy wybranych linii
Normstahl Superior 42 i Normstahl Superior+ 42

System sprężyn naciągowych wbudowany w ościeżnicę

Łatwy w montażu pakiet sprężyn wbudowany w ościeżnicę boczną.

Rolki jezdne na łożyskach kulkowych

Rolki jezdne na łożyskach kulkowych zapewniają spokojną i płynną pracę bramy.

Normstahl Superior 42
Normstahl Superior+ 42
Normstahl Smart 42
Normstahl Smart+ 42

Panele 42 mm

Izolowane i oddzielone termiczne panele o grubości 42 mm zapewniają wysoką stabilność i optymalną izolację cieplną.

Normstahl Smart 42
Normstahl Smart+ 42
Normstahl Superior 42

Normstahl Superior+ 42
 

Osłona ościeżnicy

Maksymalna ochrona dzięki osłoniętym rolkom i szynom jezdnym.

Normstahl Superior 42
Normstahl Superior+ 42

Uszczelka podłogowa

Zależnie od otwarcia lub zamknięcia otworów wentylacyjnych podczas montażu, uszczelka podłogowa chroni przed opadami atmosferycznymi oraz umożliwia cyrkulację świeżego powietrza.

Normstahl Superior 42
Normstahl Superior+ 42

Osłona kaset ze sprężynami naciągowymi

Umieszczone u góry i osłonięte kasety ze sprężynami naciągowymi nie tylko zapewniają oszczędność miejsca, lecz także gwarantują maksymalne bezpieczeństwo (do rozmiaru 3000 x 2250 mm).

Normstahl Superior 42
Normstahl Superior+ 42

Pięć linii produktowych. Wachlarz możliwości.


Entrematic oferuje bramy segmentowe w pięciu liniach produktowych, z których każda zachwyca swoimi zaletami:

 

Normstahl
Smart+ 40
Smart+ 40

Normstahl Smart+ 40 charakteryzuje się podstawowym wyposażeniem, które sprawia, że te bramy sekcyjne wypadają doskonale pod względem wyglądu, funkcji oraz stosunku jakości do ceny. Dwa atrakcyjne modele, 5 modnych oklein, a każda z nich z gładką powierzchnią. Łożyskowane rolki jezdne dbają o długotrwałą i łagodną pracę bramy.

Smart 42

 

Normstahl Smart 42 oferuje wyposażenie podstawowe, które sprawia, że te bramy sekcyjne wypadają doskonale pod względem wyglądu, funkcji oraz stosunku jakości do ceny. Brama składa się z paneli o grubości 42 mm i porusza się za pomocą systemu naciągowego wbudowanego w ościeżnicę.

Smart+ 42

Normstahl Smart+ 42 oferuje wyposażenie podstawowe, które sprawia, że te bramy sekcyjne wypadają doskonale pod względem wyglądu, funkcji oraz stosunku jakości do ceny. Brama składa się z paneli o grubości 42 mm i porusza się za pomocą systemu naciągowego wbudowanego w ościeżnicę.

Superior 42

 

Normstahl Superior 42 urzeka dodatkowymi właściwościami zapewniającymi bezpieczeństwo i stabilność. Ta linia produktów obejmuje duży wybór modeli i kolorów standardowych. Rozszerzony zakres funkcji obejmuje między innymi drzwi przejściowe.

Superior+ 42

 

Normstahl Superior+ 42 to szczyt doskonałości w naszej ofercie. Właściwe rozwiązanie dla perfekcjonistów. Konstrukcja jest identyczna jak w przypadku modelu Normstahl Superior 42, jednak ta linia wyróżnia się gładką, błyszczącą powierzchnią, jeszcze większym spektrum modeli i kolorów oraz opcjonalnymi oknami stylizowanymi i ekskluzywnymi.

 

 

 

Która brama segmentowa Normstahl będzie pasować do Twojego garażu?
Nasz konfigurator bram garażowych pokazuje wszystkie zalety bramy idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb!

 

Normstahl - nie tylko jakość.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Oszczędność energii podczas prac budowlanych lub remowacyjnych: bramy garażowe Normstahl są wyposażone w panele o grubości 42 mm. Tym samym gwarantują one skuteczną izolację. Ulga dla środowiska i kieszeni!

Gwarancja
Gwarancja

Dobrze wiemy co sprzedajemy naszym klientom. Właśnie dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy bram włącznie z częściami zużywalnymi, takimi jak rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie bram. Na nas mogą Państwo polegać!

*Szczegóły w Warunkach gwarancji.

Jakość
Jakość

Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością klasy premium już w wersjach seryjnych. Nasza marka zawsze była i będzie z tym utożsamiana.

Doświadczenie
Doświadczenie

Od 70 lat marka Normstahl stanowi synonim jakości, zrównoważonego rozwoju, indywidualności, bezpieczeństwa i niezawodności w odniesieniu do bram garażowych i ich napędów. Wybór produktów marki Normstahl to zawsze dobra decyzja!

Indywidualność
Indywidualność

Niezliczone możliwości kombinacji gwarantują, że znajdą Państwo u nas bramę dla siebie! Zachęcamy do dokonania wyboru zgodnie z wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Garaże często kryją więcej cennych rzeczy, niż można przypuszczać. Właśnie dlatego oferujemy opcjonalne zabezpieczenie przeciwłamaniowe dla bram Normstahl Superior 42 and Normstahl Superior+ 42. Rozwiązanie to zostało przebadane przez SKG pod kątem zgodności z holenderską normą NEN 5096.

Kliknij i w prosty sposób skonfiguruj swoją bramę.

doorfinder-background