Bramy segmentowe boczne

Hellgraues Seitensektionaltor von Normstahl - Entrematic Germany
Praktische Seiten Sektionaltore - Entrematic Germany
Moderne Seitensektionaltore von Normstahl Entrematic Germany

 

Alternatywa z wolną przestrzenią pod sufitem
 

Bramy segmentowe boczne oraz górne mają tylko kilka różnic w wyglądzie oraz mechanice - najbardziej oczywistym jest fakt, że otwierają się w zupełnie innych kierunkach!  W bramach segmentowych bocznych, panele przesywają się na bok, tuż przy ścianie wewnątrz garażu. Można zadać sobie pytanie, jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania. To proste: bramy segmentowe boczne są praktyczną alternatywą dla tych, którzy chcą wykorzystać przestrzeń pod sufitem w garażu i nie chcą, aby była ona zajęta przez segmenty bramy. Na przykład, gdy chcesz przechowywać w garażu pod sufitem kajak, sprzęt narciarski lub inny sprzęt sportowy - dzięki bramie sekcyjnej bocznej przestrzeń pod sufitem pozostaje wolna.

 

 

Najedź kursorem na "+", by dowiedzieć sie więcej na temat unikalnych cech bram segmentowych bocznych Normstahl.

 

Bramy garażowe Normstahl. Bramy z +

 

 

 

 

+ Wygoda

+ Różnorodność

+ Bezpieczeństwo

+ Serwis

 

 

Brama sekcyjna boczna

Dolna szyna renowacyjna

Ta szyna prowadząca jest idealna do renowacji. Ze względu na niewielką wysokość montażową (15 mm) może być montowana bezpośrednio na gotowej podłodze. Pracochłonne wykuwanie jest więc zbędne. Niewielka wysokość szyny nie stanowi przeszkody przy wjeżdżaniu lub wyjeżdżaniu przez bramę.

Podwójne rolki jezdne na łożyskach kulkowych

Podwójne rolki jezdne na łożyskach kulkowych zapewniają optymalną pracę bramy. Bez skrzypienia, bez gwałtownych ruchów... tylko spokojne otwieranie i zamykanie jednym przyciskiem.

Szyna dolna do jastrychu

Szyna dolna do jastrychu, wykonana ze stali szlachetnej, zapewnia lekką i sprawną pracę bramy.

Optymalne uszczelnienie

Bramy sekcyjne boczne Normstahl są szczelne na całym obwodzie dzięki optymalnemu uszczelnieniu we wszystkich istotnych miejscach, takich jak ościeżnica, strona wlotowa, szyna jezdna i szyna prowadząca.

Panele 42 mm

Izolowane panele o grubości 42 mm zapewniają wysoką stabilność i optymalną izolację cieplną.
Bramy segmentowe boczneAby uzyskać więcej informacji, należy kliknąć rysunek.

Duża gama produktów

Wysoce prawdopodobnym jest fakt, iż garaż posiada spadzisty dach lub jego konstrukcja uniemożliwia zainstalowanie tradycyjnej bramy garażowej. Bramy segmentowe boczne są idealnym rozwiązaniem w takich szczególnych przypadkach. Entrematic oferuje szeroką ofertę bram segmentowych bocznych Normstahl: różne modele, bogata gama kolorów, motywy zdobnicze czy wstawki okienne - jest w czym wybierać. A gdyby jeszcze można było zaprojektować nową bramę w zaledwie kilka kliknięć? Jest to banalnie prosta dzięki naszemu konfiguratorowi.


Idealna dla myślących przyszłościowo

Lubimy gdy nazywa się bramy segmentowe boczne bramami z funkcją wolnych drzwi. Ponieważ dzięki temu, że otwierają się na bok, można je otworzyć na tyle, aby tylko wejść do garażu. Jeżeli coś zostawiłeś z środku lub tylko chcesz rzucić okiem, nie trzeba otwierać całej bramy garażowej. Nie musisz również instalować dodatkowego wejścia do garażu. Bramy segmentowe boczne Normstahl zachwycają jakością materiału, wykonania oraz długą żywotnością. Ponieważ szyny renowacyjne mogą być montowane bezpośrednio na wykończonej posadzce, montaż bramy może odbyć się bez ponoszenia wysokich kosztów. 

Normstahl - nie tylko jakość.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Oszczędność energii podczas prac budowlanych lub remowacyjnych: bramy garażowe Normstahl są wyposażone w panele o grubości 42 mm. Tym samym gwarantują one skuteczną izolację. Ulga dla środowiska i kieszeni!

Gwarancja
Gwarancja

Dobrze wiemy co sprzedajemy naszym klientom. Właśnie dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy bram włącznie z częściami zużywalnymi, takimi jak rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie bram. Na nas mogą Państwo polegać!

*Szczegóły w Warunkach gwarancji.

Jakość
Jakość

Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością klasy premium już w wersjach seryjnych. Nasza marka zawsze była i będzie z tym utożsamiana.

Doświadczenie
Doświadczenie

Od 70 lat marka Normstahl stanowi synonim jakości, zrównoważonego rozwoju, indywidualności, bezpieczeństwa i niezawodności w odniesieniu do bram garażowych i ich napędów. Wybór produktów marki Normstahl to zawsze dobra decyzja!

Indywidualność
Indywidualność

Niezliczone możliwości kombinacji gwarantują, że znajdą Państwo u nas bramę dla siebie! Zachęcamy do dokonania wyboru zgodnie z wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Garaże często kryją więcej cennych rzeczy, niż można przypuszczać. Właśnie dlatego oferujemy opcjonalne zabezpieczenie przeciwłamaniowe dla bram Normstahl Superior 42 and Normstahl Superior+ 42. Rozwiązanie to zostało przebadane przez SKG pod kątem zgodności z holenderską normą NEN 5096.

Kliknij i w prosty sposób skonfiguruj swoją bramę.

doorfinder-background