Renowacja, modernizacja, wymiana

 

Szybko, prosto i ekonomicznie - z powrotem uruchomimy Twoją bramę.
 

Działanie czasu jest nieubłagalne. I nawet nasze potrzeby czy działania nic nie zmienią. Zapraszamy do wykonania testu sprawdzającego kondycję Twojej bramy. Zajmie Ci to nie więcej niż pięć minut.

 

Nasza lista kontrolna dla bram garażowych.

Rzut oka na całość: wygląd

 • Czy są ubytki w farbie?
 • Czy kolor nadal Ci się podoba?
 • Czy pojawiła się rdza?
 • Czy brama nadal pasuje do architektury budynku?
 • Czy inne wykończenie było by lepsze?
   

Punkt kluczowy: bezpieczeństwo

 • Czy Twoja brama automatycznie zatrzymuje się, gdy dziecko lub zwierzę znajdzie się w jej świetle?
 • Posiada zabezpieczenie przed opadnięciem płaszcza bramy?
 • Czy Twoja brama chroni palce przed przytrzaśnięciem?
 • Czy zabezpiecza mienie przed włamaniem?
   

Musi być komfortowo: wygoda

 • Czy brama skrzypi lub piszczy?
 • Czy całkowicie uszczelnia przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi?
 • Czy nadal trzeba ją otwierać i zamykać ręcznie?
   

A w tym wszystkim chodzi o: funkcjonalność

 • Możesz wjeżdżać do garażu bez obway o lusterka boczne samochodu?
 • Czy brama zabiera zbyt wiele miejsca podczas jej otwierania?

 

Ihr Garagentor renovieren, sanieren & isolieren lassen - Entrematic Germany

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji – prosto i czysto


Czy uważasz, że nadszedł już czas by działać? Wystarczy jeden telefon, aby otrzymać od nas poradę! Wyremontujemy, odnowimy lub zmodernizujemy Twoją bramę, abyś mógł osiągnąć możliwie najlepszy efekt, przy założonym budżecie. Nowa brama Normstahl odmieni nie tylko wygląd Twojego garażu, ale i również otoczenia. Zapewni również całą gamę korzyści, których nie mógłbyś bez niej osiągnąć.
 

 

Więcej designu, więcej koloru.

Twoja brama garażowa z pewnością zajmuje znaczną część powierzchni elewacji domu, dlatego powinna pokreślać wizualny charakter otoczenie lub z nim harmonizować. Bramy garażowe Normstahl oferują szeroki zakres powierzchni, modeli, kolorów, jak i również przeszkleń oraz elementów wzorniczych. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń, aby spełnić Twoja życzenia pod kątem wyglądu bramy.

Stałe oszczędności.

Nasze ciepłe bramy garażowe zauważalnie zmniejszają straty energii. W przypadku bram segmentowych, 42 mm grubości panele z przegrodą termiczną, zapewniają wyjątkową i niezawodną izolację przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Temperatura wewnątrz pozostaje stabilna, co pozwala zaoszczędzić energię i pieniądze. 

Haus mit neu renoviertem Garagentor von Entrematic Germany
Garagentor einfach renovieren, sanieren oder isolieren - Entrematic Germany

Normstahl - nie tylko jakość.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Oszczędność energii podczas prac budowlanych lub remowacyjnych: bramy garażowe Normstahl są wyposażone w panele o grubości 42 mm. Tym samym gwarantują one skuteczną izolację. Ulga dla środowiska i kieszeni!

Gwarancja
Gwarancja

Dobrze wiemy co sprzedajemy naszym klientom. Właśnie dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy bram włącznie z częściami zużywalnymi, takimi jak rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie bram. Na nas mogą Państwo polegać!

*Szczegóły w Warunkach gwarancji.

Jakość
Jakość

Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością klasy premium już w wersjach seryjnych. Nasza marka zawsze była i będzie z tym utożsamiana.

Doświadczenie
Doświadczenie

Od 70 lat marka Normstahl stanowi synonim jakości, zrównoważonego rozwoju, indywidualności, bezpieczeństwa i niezawodności w odniesieniu do bram garażowych i ich napędów. Wybór produktów marki Normstahl to zawsze dobra decyzja!

Indywidualność
Indywidualność

Niezliczone możliwości kombinacji gwarantują, że znajdą Państwo u nas bramę dla siebie! Zachęcamy do dokonania wyboru zgodnie z wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Garaże często kryją więcej cennych rzeczy, niż można przypuszczać. Właśnie dlatego oferujemy opcjonalne zabezpieczenie przeciwłamaniowe dla bram Normstahl Superior 42 and Normstahl Superior+ 42. Rozwiązanie to zostało przebadane przez SKG pod kątem zgodności z holenderską normą NEN 5096.

Kliknij i w prosty sposób skonfiguruj swoją bramę.

doorfinder-background