Stylowe, wygodne i bezpieczne:
Oferujemy szeroki wahlarz nowoczesnych bram garażowych.

Garaż nie rzadko mieści kosztowności. Jako część Twojego domu, pełni funkcje ochronne, ale musi również spełniać wymagania estetyczne. Nie ważne czy mieszkasz w domu czy kamienicy, czy Twój dom jest mały i drewniany, czy też duży i murowany, parterowy czy piętrowy: Twój dom ma swój styl, a odpowiednio dobrana brama garażowa podkreśli jego charakter. Patrząc z tej perspektywy, należy pamiętać, że brama garażowa jest zawsze kwestią gustu i powinna być zawsze dokładnie dopasowana do wyglądu otoczenia.


Połączenie wyglądu i funkcjonalności

Nowoczesne bramy garażowe mogą mieć silny efekt wizualny,  dyskretnie połączony z architekturą lub po prostu służyć funkcjonalności, na której można całkowicie polegać. Niezależnie od aspektu wizualnego, wymagane jest również bezpieczeństwo, łatwość obsługi i praktyczne dodatki. Dlatego bramy garażowe Normstahl zapewniają duży wybór modeli, kolorów, powierzchni wykończenia i elementów wzorniczych, które z pewnością spowodują poruszenie w Twoim sąsiedztwie - ich funkcją jest również ochrona przed włamaniem oraz łatwość użytkowania. Design, technologia i jakość wykonania - nasze bramy garażowe to nie tylko technika, ale także elegancja, widoczna już na pierwszy rzut oka.

 

Możliwe są następujące rodzaje bram garażowych:

Wyjątkowo popularne: bramy segmentowe górne otwierają się pionowo w górnę, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca, w tym również przed samym garażem.

Praktyczna alternatywa: w zależności od warunków konstrukcyjnych, ten rodzaj bramy pozwala pozostawić wolną przestrzeń nad bramą.

Klasyka: brama uchylna unoszona do góry, wygląda elegancko, a przy tym gwarantuje imponujące wejście.

Kliknij i w prosty sposób skonfiguruj swoją bramę.

doorfinder-background