Automaty do bram skrzydłowych

Otwiera drogę za naciśnięciem jednego przycisku.

Otwieramy drogę!
Automat do bramy skrzydłowej czeka, aż naciśniesz przycisk

Brama wjazdowa to znacznie więcej niż tylko element zabezpieczający. To podstawa Twojej indywidualnej, prywatnej sfery, reprezentuje i ostatecznie stoi za wyczuciem stylu. Jeżeli Twoja brama otwiera się za naciśnięciem jednego przycisku, to również odzwierciedla Twój technologiczny status, jako właściciela domu.

Imponująca technologia

Automat do bramy z naszej oferty, wyposażony w solidną technologię, doskonałą jakość materiału i elegancki design. Łatwy w obsłudze, tani w utrzymaniu, a przy tym zużywa nie wiele energii. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić siłę mięśni, jak i pieniądze. Ten automat do bram skrzydłowych jest dopasowany do Twoich potrzeb, a przy tym cichy i niezawodny silnik 24V. Cały system jest prosty w instalacji, dzięki wysokiemu poziomowi prefabrykacji. Jeżeli nadal obsługujesz swoją bramę ręcznie, w prosty sposób możesz ją doposażyć w automat.

Nawet do pół tony

Automaty do bram skrzydłowych Normstahl są wyjątkowo wytrzymałe, a przy tym tanie w utrzymaniu, dzięki jakości zastosowanych materiałów. Automaty te sprawnie działają w sytuacjach, które wymagają wysiłku, w dzień i w nocy, bez względu na pogodę. Teraz prawdopodobnie zapytasz o naszą technologię, która ruszy Twoją bramę. Nasze automaty bramowe, dostępne w dwóch liniach produktowych i mogą pracować z bramami o wadze do 500 kg / skrzydło.

Obbi 3BH

Automat Ditec Obbi 3BH to zgrabna i zwarta struktura pasująca do każdego rodzaju bramy. Zabezpieczenie otwarcia częściowego, reguacja prędkości, łagdny start i zatrzymanie. Opcjonalny zestaw akumulatorów.

Luxo 4BH

Wytrzymałe i niezawodne urządzenie uruchamiające do ciężkiego zastosowania. Łatwy w obsłudze system wysprzęglania celem ręcznej obsługi bramy. Prosty montaż. Nowoczesny, elegancki wygląd.

Facil 3EH

Nierewersyjny automat Ditec Facil 3EH do bram skrzydłowych. Dzięki systemowi ramion łamanych zapewnia idealny ruch, takich jak bramy wspierane przez szerokie słupki lub w przypadku bram oschylonych od pionu.

LEVO 3000
Przeznaczony do bram o masie skrzydła do 150 kg i szerokości skrzydła do 3000 mm, zamknięta powierzchnia maks 50%, dostępny w wersji do bram jedno- i dwuskrzydłowych; silny i czuły.
LEVO 4000
Przeznaczony do bram o masie skrzydła do 500 kg i szerokości skrzydła 4000 mm, dostępny w wersji do bram jedno- i dwuskrzydłowych, zapewnia jeszcze większą moc.

Normstahl - nie tylko jakość.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Oszczędność energii podczas prac budowlanych lub remowacyjnych: bramy garażowe Normstahl są wyposażone w panele o grubości 42 mm. Tym samym gwarantują one skuteczną izolację. Ulga dla środowiska i kieszeni!

Gwarancja
Gwarancja

Dobrze wiemy co sprzedajemy naszym klientom. Właśnie dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy bram włącznie z częściami zużywalnymi, takimi jak rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie bram. Na nas mogą Państwo polegać!

*Szczegóły w Warunkach gwarancji.

Jakość
Jakość

Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością klasy premium już w wersjach seryjnych. Nasza marka zawsze była i będzie z tym utożsamiana.

Doświadczenie
Doświadczenie

Od 70 lat marka Normstahl stanowi synonim jakości, zrównoważonego rozwoju, indywidualności, bezpieczeństwa i niezawodności w odniesieniu do bram garażowych i ich napędów. Wybór produktów marki Normstahl to zawsze dobra decyzja!

Indywidualność
Indywidualność

Niezliczone możliwości kombinacji gwarantują, że znajdą Państwo u nas bramę dla siebie! Zachęcamy do dokonania wyboru zgodnie z wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Garaże często kryją więcej cennych rzeczy, niż można przypuszczać. Właśnie dlatego oferujemy opcjonalne zabezpieczenie przeciwłamaniowe dla bram Normstahl Superior 42 and Normstahl Superior+ 42. Rozwiązanie to zostało przebadane przez SKG pod kątem zgodności z holenderską normą NEN 5096.