Automaty do bram przesuwnych

Otwieramy drogę za naciśnięciem jednego guzika.

 

Otwórz się!
Dzięki wjazdowym bramom przesuwnym

Bramy przesuwne nie są lekkie. A przynajmniej nie powinny być. Ostatecznie, powinny one pełnić funkcję ochronną dla Twojej własności. Im większa brama, tym więcej siły potrzeba, aby ją otworzyć lub zamknąć. Ale nie ma się o co martwić: napędy do bram przesuwnych Normstahl zrobią to za Ciebie - szybko i z pełną mocą, jak tylko naciśniesz przycisk pilota. Będzie również zaskoczony, jak cicho tak duża brama, może być przesunięta.

Doskonała technologia

Nasze napędy do bram przesuwnych są niezwykle mocne, przekonują jakością materiału, ale i również muszą dobrze wyglądać. Wykonanie oraz technologia zostały tak zaprojektowane, aby nasze systemy nie wymagały częstego serwisowania, a przy tym były proste w obsłudze oraz energooszczędne. Instalacja idz jest dziecinnie prosta, dzięki wysokiemu poziomowi prefabrykacji. Może go również w prosty sposób zainstalować na istniejącej już bramie.

Do bram przesuwnych o wadze do 2 ton

Mocny silnik 24V przesuwa bramy o wadze do dwóch ton i maksymanlym torze 30 metrów. Można bezpieczenie założyć, że w naszej ofercie znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla siebie. W zależności od wymagań, mamy szereg rozwiązań do bram przesuwnych, którymi będziesz cieszyć się przez wiele lat, nawet wtedy gdy brama jest w ciągłej eksploatacji.

NeoS 400

Automat Ditec NeoS 400 spełnia wymaganie montażowe na wszelkiego rodzaju posesjach prywatnych i niewielkich obiektach handlowych. Zaprojektowany by pracować nawet w przypadku intensywnego użytkowania i wymagających warunków środowiskowych. Innowacyjny i przykuwający wzrok wygląd odpowieni dla każdego otoczenia.

NeoS 600

Automat Ditec NeoS 600 jest prosty i szybki w montażu, a przy tym spełnia wymaganie montażowe na wszelkiego rodzaju posesjach prywatnych i niewielkich obiektach handlowych. Opcjonalny zestaw akumulatorów na wypadek awarii zasilania.

NeoS+ 1000

Automat Ditec NeoS+ 1000 z funkcjami zaawansowanymi i specjalnymi rozwiazaniami technicznymi: zewnętrzne diody LED wyświetlające stan automatu, podłączenie USB dla dokładnej diagnostyki, możliwość podłączenia zasilania słonecznego, a także sterowanie dodatkowym i zewnętrznym oświetleniem.

EVO 400
Przeznaczony do bram o masie do 400 kg oraz szerokości 30 m. W zestawie z metalową płytą podstawową i sterowaniem silnikowym.
EVO 600
Przeznaczony do bram o masie do 600 kg oraz szerokości 30 m. W zestawie z metalową płytą podstawową i sterowaniem silnikowym.
EVO 800

Przeznaczony do bram o masie do 800 kg oraz szerokości 30 m. W zestawie z metalową płytą podstawową i sterowaniem silnikowym.

 

EVO 2000

Przeznaczony do bram o masie do 2000 kg oraz pokonywanym odcinku maks. do 30 m. Odpowiedni do  pracy w trybie ciągłym,  zapewnia bardzo wysoką prędkość biegu (20 m/min) i może być szybko zainstalowany dzięki obsłudze menu tekstowego.

 

Normstahl - nie tylko jakość.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Oszczędność energii podczas prac budowlanych lub remowacyjnych: bramy garażowe Normstahl są wyposażone w panele o grubości 42 mm. Tym samym gwarantują one skuteczną izolację. Ulga dla środowiska i kieszeni!

Gwarancja
Gwarancja

Dobrze wiemy co sprzedajemy naszym klientom. Właśnie dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy bram włącznie z częściami zużywalnymi, takimi jak rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie bram. Na nas mogą Państwo polegać!

*Szczegóły w Warunkach gwarancji.

Jakość
Jakość

Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością klasy premium już w wersjach seryjnych. Nasza marka zawsze była i będzie z tym utożsamiana.

Doświadczenie
Doświadczenie

Od 70 lat marka Normstahl stanowi synonim jakości, zrównoważonego rozwoju, indywidualności, bezpieczeństwa i niezawodności w odniesieniu do bram garażowych i ich napędów. Wybór produktów marki Normstahl to zawsze dobra decyzja!

Indywidualność
Indywidualność

Niezliczone możliwości kombinacji gwarantują, że znajdą Państwo u nas bramę dla siebie! Zachęcamy do dokonania wyboru zgodnie z wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Garaże często kryją więcej cennych rzeczy, niż można przypuszczać. Właśnie dlatego oferujemy opcjonalne zabezpieczenie przeciwłamaniowe dla bram Normstahl Superior 42 and Normstahl Superior+ 42. Rozwiązanie to zostało przebadane przez SKG pod kątem zgodności z holenderską normą NEN 5096.