Automaty do bram garażowych

Dwa aspekty komfortu: wygoda i niezawodność.

 

Witaj w domu!
Automat do bramy garażowej czeka na Was.

Deszcz stuka o przednią szybę samochodu. To był długi dzień. Teraz po prostu wróć do domu, nie martwiąc się o warunki pogodowe. Czyż nie było by miło, gdyby Twój garaż powitał Cię otwartą bramą? Naciskasz przycisk na pilocie zdalnego sterowania, uruchamia się automat, a Ty spokojnie wjedżasz do garażu. Szczerze mówiąc, kto chciałby otwierać bramę ręcznie? Nowoczesna brama garażowa jest pomocna w codziennym życiu. 

To takie proste

Wielu właścicieli domów szczególnie zwraca uwagę na wydajność, stosowanie najnowszych technologii i docenia nowoczesne udogodnienia. Dlaczego więc nie wykorzystać w garażu? Automaty do bram garażowych Normstahl, zapewniają komfort, który obecnie jest częscią współczesnej mobilności. Niewielki nadajnik zdalnego sterowania jest łatwy w przechowaniu i niezwykle prosty w obsłudze. Jedno naciśnięcie pilota, a silny i jednocześnie cichy automat rozpoczyna działanie. Nawet kiedy świeci piękne słońce, nie ma potrzeby, aby wysiadać z samochodu celem otworzenia bramy i z powrotem wsiąść do auta, tylko po to by przejechać kilka ostatnich metrów swojej podróży do domu.

 

Bezpiecznie otwiera i chroni

Automat do bramy garażowej Normstahl nie jest tylko urządzeniem wygodnym, ale i również możesz całkowicie polegać na jego funkcjach bezpieczeństwa. Samoblokująca przekładnia zapobiega nieautoryzowanemu otwarciu bramy od zewnątrz. Kod Twojego pilota zmienia się po każdej operacji, a milion możliwości, zabezpicza przed możliwością skopiowania. Nie musisz się również obawiać, gdy dzieci bawią się w garażu. Inteligentny automat do bramy garażowej, natychmiast cofnie bramę, gdy tylko napotka nawet na najmniejszą przeszkodę.

Magic 600

 

Napęd Normstahl Magic 600 otwiera bramę garażową z dużą mocą, szybko i prawie bezgłośnie – a Ty możesz po długim dniu pracy siedzieć spokojnie w samochodzie.

Magic 1000

 

Siła – Gdy napęd bramy garażowej Normstahl Magic 1000 napręży swe "muskuły", nawet ciężkie bramy z łatwością otwierają się i zamykają. Siła ciągu wynosząca 1000 N jest naprawdę imponująca.

Wyrafinowane funkcje bezpieczeństwa naszych automatów do bram garażowych Normstahl chronią Ciebie i Twoją cenną własność.

Nieupoważnione wtargnięcie z zewnątrz, jest praktycznie niemożliwe, dzięki automatycznemu blokowaniu przez mechanizm ryglujący.

A co się dzieje, gdy nastąpi awaria zasilania? Nie martw się. Można w prosty sposób otworzyć bramę zarówno z wewnątrz, jak i zewnątrz, stosując system awaryjnego wysprzęglenia.

Pilot 433 MHz z dynamicznie zmiennym kodem oferuje optymalne bezpieczeństwo. Kod zmienia się za każdym użyciem - ponad 1 bilion kombinacji bezpiecznie oprze się wszelkim próbom skanowania kodu.

Nie musisz się również obawiać, gdy dzieci bawią się w garażu. Inteligentny automat do bramy garażowej, natychmiast cofnie bramę, gdy tylko napotka nawet na najmniejszą przeszkodę.

Einfache Montage der Garagentorantriebe von Normstahl - Entrematic Germany

Elektrischer Garagentoröffner von Normstahl funktioniert auch bei Stromausfall - Entrematic Germany

Praktischer und handlicher Toröffner - Entrematic Germany

Sicherheitsmaßnahmen unserer Garagentorantriebe - Entrematic Germany

Normstahl - nie tylko jakość.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Oszczędność energii podczas prac budowlanych lub remowacyjnych: bramy garażowe Normstahl są wyposażone w panele o grubości 42 mm. Tym samym gwarantują one skuteczną izolację. Ulga dla środowiska i kieszeni!

Gwarancja
Gwarancja

Dobrze wiemy co sprzedajemy naszym klientom. Właśnie dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy bram włącznie z częściami zużywalnymi, takimi jak rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie bram. Na nas mogą Państwo polegać!

*Szczegóły w Warunkach gwarancji.

Jakość
Jakość

Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością klasy premium już w wersjach seryjnych. Nasza marka zawsze była i będzie z tym utożsamiana.

Doświadczenie
Doświadczenie

Od 70 lat marka Normstahl stanowi synonim jakości, zrównoważonego rozwoju, indywidualności, bezpieczeństwa i niezawodności w odniesieniu do bram garażowych i ich napędów. Wybór produktów marki Normstahl to zawsze dobra decyzja!

Indywidualność
Indywidualność

Niezliczone możliwości kombinacji gwarantują, że znajdą Państwo u nas bramę dla siebie! Zachęcamy do dokonania wyboru zgodnie z wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Garaże często kryją więcej cennych rzeczy, niż można przypuszczać. Właśnie dlatego oferujemy opcjonalne zabezpieczenie przeciwłamaniowe dla bram Normstahl Superior 42 and Normstahl Superior+ 42. Rozwiązanie to zostało przebadane przez SKG pod kątem zgodności z holenderską normą NEN 5096.