Wprawimy Twoją bramę w ruch!
Automat Normstahl do bramy - sprawia różnicę.

Dbamy o to, abyś nie pozostał na dworze kiedy jest zimno! Czy wieje silny wiatr, czy też burza z gradem wielkości piłeczek golfowych – napęd Normstahl, bez względu na warunki pogodowe, otwiera bramę z zastowaniem najnowszych technologii, podczas gdy Ty wygodnie siedząc czekasz w swoim samochodzie lub w przedpokoju. Dlaczego otwierać ciężką bramę ręcznie, kiedy może uczynić to automat za naciśnięciem jednego przycisku?

 
W pojedynkę

Automaty z naszej oferty są niezwykle wszechstronne. Czy brama garażowa, brama wjazdowa czy oświetlenie podjazdu – masz kompletną władzę nad wpełni automatycznym napędem do bramy za pomocą czterokanałowego pilota, który zmieści się w każdej kieszeni. To jest takie proste i szybkie, że już nigdy nie będziesz chciał zrezygnować po przetestowaniu napędów marki Normstahl. Elektryczny napęd do bramy zapewnia prawdziwą wygodę dla całej rodziny. To dotyk luksusu, na który zasługujesz.

 

Jakiego automatu potrzebujesz? Oferujemy trzy rodzaje napędów:

 

Automaty do bram garażowych
Wygodne otwieranie bramy garażowej z wnętrza samochodu. Automat prawie bezgłośnie wykonuje swoje polecenia - już nawet z oddali.

 

Automaty do bram wjazdowych skrzydłowych
Znakomita jakość materiału, wytrzymała technologia i atrakcyjny wygląd, wyróżniają te automaty do bram prowadzących do nieruchomości.

 

 

Automaty do bram wjazdowych przesuwnych
Tak samo wiarygodne są nasze automaty do bram wjazdwych przesuwnych. Dostarczamy systemy do bram przesuwnych o wadze nawet dwóch ton! 

 

 

Normstahl - nie tylko jakość.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Oszczędność energii podczas prac budowlanych lub remowacyjnych: bramy garażowe Normstahl są wyposażone w panele o grubości 42 mm. Tym samym gwarantują one skuteczną izolację. Ulga dla środowiska i kieszeni!

Gwarancja
Gwarancja

Dobrze wiemy co sprzedajemy naszym klientom. Właśnie dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy bram włącznie z częściami zużywalnymi, takimi jak rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie bram. Na nas mogą Państwo polegać!

*Szczegóły w Warunkach gwarancji.

Jakość
Jakość

Nie tolerujemy żadnych uchybień. Bramy garażowe Normstahl charakteryzują się jakością klasy premium już w wersjach seryjnych. Nasza marka zawsze była i będzie z tym utożsamiana.

Doświadczenie
Doświadczenie

Od 70 lat marka Normstahl stanowi synonim jakości, zrównoważonego rozwoju, indywidualności, bezpieczeństwa i niezawodności w odniesieniu do bram garażowych i ich napędów. Wybór produktów marki Normstahl to zawsze dobra decyzja!

Indywidualność
Indywidualność

Niezliczone możliwości kombinacji gwarantują, że znajdą Państwo u nas bramę dla siebie! Zachęcamy do dokonania wyboru zgodnie z wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Garaże często kryją więcej cennych rzeczy, niż można przypuszczać. Właśnie dlatego oferujemy opcjonalne zabezpieczenie przeciwłamaniowe dla bram Normstahl Superior 42 and Normstahl Superior+ 42. Rozwiązanie to zostało przebadane przez SKG pod kątem zgodności z holenderską normą NEN 5096.